LED obrazovka v našem baru – dobrá investice

10-07-2014


Vlastním a provozuji sport bar s kulečníkem, šipkami, pokerovým stolem a fotbálkem v Mělníku. Sport bar provozuji jako rodinný podnik už skoro 10 let. Poslední asi dva roky se nám pozvolna snižovala návštěvnost, ač jsme se snažili pravidelně pořádat různé sportovní a zábavní akce. Jelikož jsme museli tuto stále se zhoršující situaci nějak řešit, svolali jsme rodinnou radu a přemýšleli, jak návštěvnost našeho sportbaru opět zvýšit.

Mého syna napadlo koupit LED obrazovku, kde bychom mohli pravidelně promítat důležité sportovní zápasy, turnaje a utkání všeho druhu (OH, MS, ME atd.). Nejprve jsme s manželkou byli k tomuto nápadu spíše skeptičtí, moc se nám nechtělo - zrovna v době, kdy si díky malé návštěvnosti nemůžeme nějak moc vyskakovat - investovat do dražšího zařízení, ale po několika dnech a týdnech pečlivého přemýšlení jsme se nakonec rozhodli, že tuto investici zkusíme. A vyplatilo se.

Chválabohu jsme natrefili na skutečné profesionály ve svém oboru - prodejce, který se specializuje na LED obrazovky. Zaměstnanci firmy nám poradili, jaký je nejvhodnější typ obrazovky do našich prostor, jakou velikost úhlopříčky zvolit, pomohli nám s optimálním ozvučením apod. Firma dále zdarma proškolila naše zaměstnance ve správném používání ovládacího softwaru a optimální péči o LED obrazovku. Navíc poskytuje non stop servis při případných problémech, což je perfektní služba.

Je to asi půl roku, co jsme tuto investici zrealizovali, a již teď víme, že jsme udělali dobře. Návštěvnost našeho sport baru se pozvolna zvedá, a v době různých důležitých zápasů či jiných sportovních akcí, máme vždy zcela plno a musíme dokonce dělat rezervace.