Pro naši reklamu jsme zvolili LED obrazovku

11-07-2014


Pořídili jsme si pro naše kosmetické a wellness studio novou LED obrazovku. Chtěli jsme nějaký atraktivní a efektivní marketingový a reklamní poutač a musíme říci, že LED obrazovka splnila naše očekávání. Je to vlastně takový moderní, multimediální billboard, který má velice elegantní design. Na této obrazovce můžeme animovat naše logo, zobrazovat námi poskytované služby a produkty, realizovat reklamní kampaně, informovat o různých aktuálních slevových akcích a ukazovat veškeré další informace o nás.

Zakoupená LED obrazovka má velmi vysokou viditelnost a flexibilitu reklamního a informačního sdělení směrem k našim klientkám a klientům. Promítané informace můžeme kdykoliv a jednoduše měnit. To vše je podpořeno pěknými plnými barvami, vysokou svítivostí, optimalizací jasu a kontrastu a slibovanou dlouhou životností LED diod. Ze začátku jsme přemýšleli, zda si LED obrazovku dáme na stěnu či fasádu budovy, střechu budovy nebo samostojný pylon. Nakonec jsme se rozhodli pro přední stěnu budovy těsně vedle vchodu do našeho studia.

Mezi vlastnosti naší LED obrazovky patří:
• velmi výrazný plnobarevný video obraz, video, fotky, text
• pohybující se reklama, která je 4x účinnější než reklama statická
• nízká spotřeba elektrické energie
• dlouhá životnost
• spolehlivá funkce ve venkovním prostředí, při různém počasí, odolnost vůči teplotním a klimatickým změnám
• snadná a jednoduchá obsluha

Prakticky všechny parametry naší LED obrazovky byly individuálně uzpůsobeny a upraveny dle našich požadavků. Nyní máme reklamu na naše studio 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, za jakéhokoli počasí. Jsme si jisti, že se nám tato investice do budoucna určitě vyplatí.